فرزند بيشتر٬ تو دهنی بيشتر!
ساعت ٤:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/۸/٦ 

ببینم کی میگه این دولت ما آینده نگر نیست؟ کی گفته که رئیس جمهور محبوب و مردمی دولت مهرورز همینجوری از روی باد هوا تصمیم گیری می کنه؟ کی ادعا می کنه که ایشون شب می خوابه و صبح پا میشه و از خودش تصمیم در می کنه؟ نخیر! همه اینها خدعه و نیرنگه آقا جان. همه اینها توطئه دشمنان اسلام و دین و مملکته! می گین نه؟ این هم یک نمونه ش.

بنا به بررسی های انجام شده و تحقیقات صورت گرفته توسط شخص رئیس جمهور٬ معلوم شده که این شعار دو تا بچه کافیه٬ نه تنها درست و منطقی و عقلانی نیست٬ بلکه اصلا خودش یک توطئه برای برانداختن نظام مهرورز جمهوری اسلامیه. معلوم شده که ایادی بیگانه از روی حسادت برای اینکه خودشون عقیم هستند و نمی تونن بیشتر از دو تا بچه بیارن٬ چو انداختن که جمعیت کمتر٬ زندگی بهتر. اما غافل از اینکه ما رئیس جمهوری داریم٬ رئیس جمهورستون! که در کشف حقیقت و برملا کردن شایعات و توطئه ها تواناتر و قدرتمندتر از چیزی هستند که آنها می پندارند!

به همین دلیل هم ایشان طی یک سخنرانی تاریخی دست به افشاگری زده و فرمودند که ما باید تا می توانیم زیاد باشیم! و برای کوبیدن مشت محکم به دهان بدخواهان نظام٬ هی همینجوری بچه دار شویم. هرچه بیشتر٬ بهتر. بعد هم برای اینکه مردم همیشه در صحنه٬ وقت٬ انرژی و فرصت کافی برای بچه دار شدن - این جهاد عظیم - رو داشته باشند٬ بلافاصله بعدش٬ ۲ روز رو تعطیل فرمودند تا دیگه کسی بهانه ای برای بچه دار نشدن نداشته باشه. مخصوصا که این روزها روزهای آخر هفته بوده و انجام بعضی اعمال در اون مستحب هم هست!

خب دیگه چی میگین؟ دیگه چه بهانه ای برای بچه دار نشدن دارین؟

امیدوارم راز تعطیل بودن این چند روز رو دریافته و در انجام فریضه مهم بچه دار شدن٬ کوشیده باشید.


کلمات کلیدی: