ليلی و مجنون
ساعت ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٥/۳٠ 

نمی دونم خبر دارید یا نه؟! تئاتر لیلی و مجنون به کارگردانی خانم پری صابری در تالار وحدت اجرا می شه. ما دیشب به همراه مامان خانومی و آقای پدر رفتیم و واقعا لذت بردیم. مامان خانومی و آقای پدر اولش زیاد مشتاق اومدن نبودن٬ اما وقتی اومدن و دیدن انقدر خوششون اومده بود که آقای پدر همون موقع دنبال مسئول گیشه می گشت تا برای دفعه بعدش بلیط بگیره!

می تونم بگم زیباترین و هنرمندانه ترین اثری بود که تا به حال دیده بودم. کارگردانی و بازیهای فوق العاده٬ موسیقی و حرکات موزون بسیار زیبا و هنرمندانه٬ طراحی صحنه و لباس٬ نور پردازی و صدابرداری عالی. واقعا بی نقص بود. یکی از مهمترین ویژگیهاش اینه که از اون تئاترهای خیلی هنری و با مخاطب خاص نیست که فقط یک قشر خاصی بپسندن. از هر سن و هر تیپی که توی سالن بودن٬ موقع بیرون اومدن از کار تعریف می کردن و از چهره ها و حرفهاشون پیدا بود که لذت بردن و واقعا لذتبخش هم بود.

جدا بهتون توصیه می کنم که این برنامه رو از دست ندین. واقعا حیفه.

این تئاتر هر روز به غیر از شنبه ها در تالار وحدت اجرا می شه. پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۵/۶ و روزهای دیگه ساعت ۵/۷. فکر می کنم تا اواسط شهریورماه اجرا دارند. قیمت بلیطش هم ۵۰۰۰  تومنه که واقعا به نسبت زیبایی کار قیمت ناچیزیه.

عجله کنید وگرنه اجراش تموم می شه و دلتون می سوزه. از ما گفتن بود!


کلمات کلیدی: