من هنوز هستم!
ساعت ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٢/٥ 

سلام به همه دوستای گلم. ممنون از تمام پیامهای محبت آمیز و راهنمایی های مفیدتون. واقعا دلگرم کننده بود. چقدر خوبه که من یه جایی رو دارم که می تونم هرقدر دلم خواست توش خودم رو لوس کنم و کسانی هم هستند که با حرفهاشون بهم آرامش می دن و شادم می کنن. واقعا ممنون. باز هم به این کارتون ادامه بدین!!

عرضم به حضورتون که من خوبم و نی نی هم. همچنان مشغول تمرین انواع ورزشها توی دل بنده. انقدر وول می خوره و شیطونی می کنه که می گم خوبه مادر اون تو جات تنگه و جا واسه تکون خوردن نداری٬ بیای بیرون می خوای چیکار کنی؟! آخه ناسلامتی دختری٬ یه کم سنگین و رنگین باش. مردم چی میگن آخه؟! والله!!

یک ماه و نیم پیش که رفته بودم سونوگرافی سه بعدی٬ خانم دکتره بهم گفت که سر بچه پایینه و نشونم داد که پاهاش بالا بود. من هم از اونجایی که بزنم به تخته خیلی باهوشم٬ فکر می کردم تا آخر همینجوری می مونه. همش روی جایی که فکر می کردم سرشه٬ دست می کشیدم و نازش می کردم٬ ممول هم دست می ذاشت رو سرش و براش لالایی می خوند! بعد هم با خودم می گفتم پس چرا این بچه هیچ عکس العملی نشون نمی ده (آخه شنیده بودم که جنین در ماههای آخر کاملا صدا ها رو تشخیص می ده و عکس العمل نشون می ده) تا اینکه دو روز پیش دوباره رفتم سونوگرافی و دیدم بچه توی این مدت چرخیده و اون جایی که ما فکر می کردیم سرشه٬ درواقع پاشه! طفلی بچه لابد گفته این مامان و بابای من هم خلن! کف پای من رو ناز می کنن و آواز می خونن!!

من از فردا وارد آخرین ماه بارداری می شم و شمارش معکوس شروع می شه. توی این چند روز هم مشغول چیدن اتاق نی نی بودیم و سرمون حسابی شلوغ بود. انقدر اتاقش قشنگ و دوست داشتنی و نازه که اصلا دلم نمی خواد از اتاقش بیام بیرون. همه هم هنر دست مامان خانومی و حاصل ذوق و سلیقه خودشه. انقدر توی کار دوختن و چیدن سیسمونی حرفه ای شده که ما بهش پیشنهاد کردیم یه مزون سیسمونی بزنه! هر کس خواست یه ندا بده!

برای چیدن اتاق نی نی مجبور شدم کامپیوترم رو جمع کنم و یک هفته ست که از دنیای وبلاگ نویسی و وبلاگ خونی به دورم. مثل این معتاد ها بدنم درد گرفته! الان هم دارم از خونه مامان خانومی اینها می نویسم. باید ببینم می تونم مخ برادر بزرگه رو بزنم و لپ تاپش رو ازش قرض بگیرم یا نه. وگرنه که تا یه مدت زندگی مجازی تعطیل! این نی نی هنوز نیومده داره زندگی ما رو مختل می کنه. ای بابا!!


کلمات کلیدی: