حرفهای آخر هفته ای
ساعت ٩:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٢/۳٠ 

ببينم؟!

آقايون٬ شما از اون دسته آدمهايی هستين که هر روز صبح دوش می گيرن و تميز و مرتب سر کار می رن و وقتی ميان خونه زورشون مياد پاشونو بشورن؟ يا از اون دسته ای که هرشب موقعی که رسيدن خونه حموم می کنن؟

خانوما٬ شما از اون دسته ای هستين که صبح به صبح موقع سر کار رفتن ماتيک و ريمل و خط چشمشون ترک نميشه و چيتان پيتان کرده سرکار ميرن و وقتی خونه ميرسن ديگه ماتيک هاشون پاک شده و ريمل هاشون ريخته زير چشمشون؟ يا از اون دسته ای که توی خونه هميشه آرايش دارن و هروقت می بينيشون انگار دارن می رن مهمونی؟

آقايون٬ شما از اونهايی هستين که موقع سرکار رفتن اصلاح می کنن ولی اگه ۲-۳ روز تعطيل باشه٬ نزديک صورتشون که ميشی يه عالمه سوزن بهت ميره فرو٬ يا از اونهايی که هميشه٬ مخصوصا روزهای تعطيل صورتشون صاف و نرم و پوستشون مهربونه؟

خانوما٬ شما از اونهايی هستين که برای يک عروسی نصف درآمد يک ماهشونو خرج پارچه و لباس و خياط می کنن ولی هميشه ارزون ترين و کهنه ترين لباسهاشونو توی خونه می پوشن٬ يا از اون خانومهايی که لباس توی خونه شون از خوشگلی چيزی از لباس مهمونی شون کم نداره؟

آقايون٬ شما از اون دسته ای هستين که برای سرکار رفتن کت و شلوار و کراوات می پوشن (و هر روز هم يک شکل و يک رنگ) اما توی خونه برای راحت بودن٬ با لباس زير کهنه و قديمی راه ميرن٬ يا از اون دسته ای که برای توی خونه لباس راحتی مخصوص و راحت و قشنگ دارن؟

خانوما ...؟

آقايون ...؟


کلمات کلیدی: